ciasto

Święto łasuchów w Warszawie!

Warszawa

Co jest Twoją słabą stroną? Moją – brak silnej woli w obliczu wszelkiej maści słodyczy! Mogę być na diecie, mogę tłumaczyć sobie, że mam duże uda i pulchne policzki, a i tak, gdy tylko zobaczę lub poczuję coś słodkiego, dostaję małpiego rozumu i tracę resztki zdrowego rozsądku.
Wiedzą o tym wszyscy moi bliscy, a niektórym z nich, naocznie dane jest doświadczać mojego upadku, gdy pod wpływem chwili, a raczej łakomstwa, zamawiam w restauracji trzy desery. Nic mnie nie tłumaczy, ani urok chwili, ani piękna sceneria, ani zdolności cukiernicze moich oprawców. Cóż zrobić, taka moja ludzka natura.
Proszę się więc nie dziwić, że dzisiaj zapraszam Was na słodką ucztę, która odbędzie się w ostatnią niedzielę miesiąca, czyli 26 października, na ulicy Wilczej 58 w Warszawie – Warszawskie Smaki, Znajomi Znajomych. Tym razem głównym tematem kulinarnych targów, organizowanych przez klubokawiarnię Znajomi Znajomych, będą smaki słodkie! Moja zguba i jednocześnie wielka radość. Ciasta, desery, lody, miody i słodkie przetwory będą królowały na suto zastawionych stołach. Czy warto? Nie wiem, ale tam gdzie słodycze tam i ja. A jeśli będzie mało ciekawie przejdę parę kroków dalej, w kierunku Kruczej, i usiądę w Niezłym Ziółku. Pyszna kawa i wyborne ciasto gwarantowane, a dodatkowy plus, to stworzenie miejsca, przyjaznego czworonogom. Gorąco polecam!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *